luzacky-logo

Luzacky, czyli wszystko, co związane z drukiem!

Szukasz tuszy, tonerów, a może wizytówek? U nas bez problemu to wszystko znajdziesz

logo facebook

Nie zwlekaj, tylko sprawdź nas na Facebook'u!

Szukasz wyjątkowego kalendarza? Doskonale trafiłeś!

Prowadzisz własną działalność i chcesz wręczyć praktyczny upominek swojemu kontrahentowi? Kalendarz będzie idealnym rozwiązaniem! Dużo opcji personalizacji to możliwość wyróżnienia się spośród konkurencji. Obdarowana osoba, każdego dnia notując nowe zadania w kalendarzu, spojrzy na logo Twojej firmy. Mało która reklama jest, aż tak skuteczna! Kalendarze mają zastosowanie nie tylko w biznesie. Jeśli chcesz wręczyć bliskiej Ci osobie wyjątkowy prezent na urodziny, czy imieniny śmiało sięgnij po spersonalizowany kalendarz! Na każdej z 12 kartek możesz umieścić inne zdjęcie ze wspólnej podróży, czy innej wyjątkowej chwili. Spersonalizowany prezent to zawsze wyjątkowy upominek. Zobacz już teraz wyjątkowe kalendarze w ofercie naszego partnera – firmy Viper Print!

papier-samoprzylepny-da4-do-drukarek
plakaty

Wizytówki – zostaw dobre wrażenie

Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na swoim kontrahencie i pokazać, że jesteś profesjonalistą godnym zaufania, to koniecznie musisz zainwestować w dobre wizytówki. To prawdziwy must have! Przecież nie będziesz nerwowo dyktować każdej cyfry swojego numeru telefonu na zakończenie spotkania!

wizytowka

Ulotki – dotrzyj do swoich klientów

Otworzyłeś restaurację i chcesz zdobyć nowych klientów? Super! Skorzystaj z ulotek. To sprawia, że wiele osób poczuje się wyróżniona takim bezpośrednim zaproszeniem i z pewnością do Ciebie zajrzy! Druk kolorowych ulotek to nie musi być olbrzymia inwestycja. Zobacz więcej informacji już teraz!

Zobacz informacje na temat druku wielkoformatowego – gwarancja zadowolenia

Szukasz naklejek? Zobacz, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę

Tonery do drukarek – oryginalne i sprawdzone zamienniki

Zobacz opinie naszych czytelników!

Szukałem kalendarza ściennego do mojej firmy, więc od razu sprawdziłem ofertę Luzacky'ego i jak zawsze się nie zawiodłem! Bardzo bogata oferta, a ceny bardzo przystępne, więc zamówiłem trochę więcej, żeby wręczyć współpracownikom i partnerom biznesowym. Szczerze polecam!

tusze-tonery-sosnowiec Michał Kowalski [Radom]

Szukasz sprawdzonej firmy drukarskiej? Super! Napisz do nas – na pewno się dogadamy!