a 

luzacky-logo

Luzacky, czyli druk najwyższej jakości!

Z nami wydrukujesz plakaty, czy banery Nam możesz zaufać! Jesteśmy prawdziwymi ekspertami

facebook

Sprawdź nasz profil na Facebook'u! Dowiesz się wielu ciekawych informacji!

Druk wielkoformatowy – zainwestuj w porządną reklamę!

Chcesz zadbać o rozpoznawalność swojej marki? Jeśli tak to koniecznie musisz zainwestować w reklamę naprawdę dużego formatu! To prawdziwa gwarancja, że Twoja firma będzie widoczna. Szykujesz się na prezentację lub targi? Koniecznie zainwestuj w zwijany rollup! Ciężko sobie wyobrazić lepszą, kompaktową reklamę. Rollup szybko się składa i rozkłada, dzięki temu możesz nie tracić czasu i przejść do swojej prezentacji. Banery, czy billboardy to kolejny przykład reklamy wielkoformatowej, która nie traci na popularności. Możesz być pewny, że taka reklama z chwytliwym hasłem reklamowym to prawdziwa gwarancja sukcesu! Druk ma specjalne wykończenie, dzięki któremu nie blaknie i jest odporny na działanie negatywnych warunków środowiska. Jeśli szukasz sprawdzonej drukarni, koniecznie rzuć okiem na Viper Print! To prawdziwa gwarancja wysokiej jakości!

papier-samoprzylepny-da4-do-drukarek
plakaty

Wizytówki – pokaż się z dobrej strony!

Chcesz zostawić pozytywne wrażenie na swoim kontrahencie? Koniecznie musisz zainwestować w eleganckie wizytówki. To najlepszy sposób, aby podać komuś swój numer kontaktowy. Przecież nie będziesz nerwowo dukać cyferek numeru telefonu! Zobacz wizytówki!

wizytowka

Druk ulotek – klasyczna forma reklamy

Chcesz zdobyć nowych klientów? Super! Postaw na ulotki reklamowe. To klasyczny sposób reklamy, dzięki temu poprawisz rozpoznawalność swojego lokalnego biznesu. Jeszcze lepiej, jeśli ulotka będzie jednocześnie rabatem – sukces gwarantowany!

Kalendarze – doskonały drobny upominek

Naklejki – klasyczne, a może 3D? Doskonała reklama!

Zobacz tonery do drukarki Oryginalne i tanie zamienniki

Opinie klientów na temat drukarni Luzacky!

Co roku zlecam im druk kalendarzy i plakatów reklamowych. Zawsze jestem naprawdę zadowolony. Bardzo doceniam Luzacky'ego za wysoką jakość druku, szybką realizację zleceń i korzystne rabaty przy dużych zamówieniach. Poleciłem już wszystkim znajomym!

Oskar Nowak [Zielona Góra]